1. Model oceny: 18 pytań, 5 poziomów, 9 wymiarów
"360" oznacza pełny obieg wokół funkcji zakupów - 9 wymiarów: klauzule 4-10 struktury ISO (Annex SL) od kontekstu organizacji po doskonalenie, ISO 20400 (zrównoważone zakupy) oraz rozwój ludzi wg CIPS. Nie jest to ocena 360 stopni w sensie HR (wielu oceniających) - to ustrukturyzowana samoocena.
Punktowane są pytania P4-P21 (18 pytań), każde w skali 1-5. Pytania P1-P3 oraz K1-K3 opisują kontekst firmy. K1 (od v11.5) pyta, jaką część wydatków negocjuje ktoś inny - grupa zakupowa, konsorcjum, centrala. Tę część odejmujemy od podstawy, bo na wynegocjowane centralnie warunki firma nie ma bezpośredniego wpływu (przyjmujemy środek przedziału: do 25% → 12,5%, 25-50% → 37,5%, 50-75% → 62,5%, ponad 75% → 85%; "Nie wiem" → bez redukcji). K2 pyta o priorytet płynności (długie terminy czy skonto) i zmienia wyłącznie treść rekomendacji dla P12, nie punktację. Pozostałe pytania kontekstowe: wydatki adresowalne są podstawą przeliczenia potencjału na złotówki, a branża koryguje widełki procentowe (sekcja 4). Skala wyniku biegnie od 16 (minimum - po 1 punkcie za każde pytanie; w P7 najniższą wartość ma wyłącznie odpowiedź "Nie wiem ilu mam aktywnych dostawców", bo nieznajomość własnej bazy dostawców traktuję jako stan gorszy od każdej świadomej praktyki) do 90 punktów, dlatego interpretację wyniku prowadzą progi poziomów, nie prosty procent skali. Od v11 progi są przeskalowane proporcjonalnie do poszerzonej skali (te same procenty zakresu co wcześniej).
Progi poziomów odpowiadają logice modeli dojrzałości procesowej (od poziomu reaktywnego do strategicznego), znanej m.in. z modeli klasy CMMI i stosowanej w ocenach funkcji zakupowych:
| Poziom | Zakres punktów | Charakter organizacji |
|---|---|---|
| 1 - Reaktywny / Chaos | 18-23 | Zakupy dzieją się, nie są zarządzane. Brak danych, brak procesu. |
| 2 - Powtarzalny | 24-41 | Podstawowe praktyki istnieją, ale zależą od ludzi, nie od systemu. |
| 3 - Ustandaryzowany | 42-59 | Procesy opisane i stosowane, mierzenie wybiórcze. |
| 4 - Zarządzany | 60-77 | Procesy mierzone wskaźnikami, decyzje oparte na danych. |
| 5 - Strategiczny / Excellence | 78-90 + warunek | Zakupy jako funkcja strategiczna zarządu. |
Pasmo poziomu 1 jest celowo wąskie: minimum skali to 16 pkt, więc poziom 1 opisuje organizacje niemal bez żadnej praktyki powyżej zera. W praktyce większość firm startuje z poziomu 2-3 - i to jest komunikat, nie wada skali.
18 pytań jest zgrupowanych w 9 wymiarów raportu - po 2 pytania na wymiar. Siedem wymiarów porządkuje struktura normatywna ISO (Annex SL - wspólny szkielet klauzul 4-10 systemów zarządzania), ósmy opiera się na ISO 20400 - wytycznych zrównoważonych zakupów:
| Wymiar raportu | Klauzula ISO | Pytania | Co mierzy |
|---|---|---|---|
| Mapa Wydatków | Kl. 4 - Kontekst | P4, P14 | Regularna analiza spendu i kontrola zakupów poza ustalonymi dostawcami. |
| Fundament i Ład | Kl. 5 - Przywództwo | P15, P17 | Zarządzanie przez wskaźniki (KPI) i ład regulacyjny (KSeF, terminy płatności). |
| Strategia i Ryzyko | Kl. 6 - Planowanie | P7, P16 | Zarządzanie bazą dostawców i ryzykiem ciągłości dostaw (single-source, BCP). |
| Technologia i Dane | Kl. 7 - Wsparcie | P6, P13 | System danych zakupowych i monitoring cen rynkowych. |
| Przepływ Operacyjny | Kl. 8 - Działania | P5, P9 | Sprawność procesu zapotrzebowanie-zamówienie i pokrycie umowami ramowymi. |
| Pomiar Efektywności | Kl. 9 - Ocena efektów | P10, P11 | Śledzenie pełnego kosztu (TCO) i jakości procesu (błędy fakturowe). |
| Doskonalenie Warunków | Kl. 10 - Doskonalenie | P8, P12 | Cykliczne renegocjacje i świadome zarządzanie warunkami płatności (termin albo skonto). |
| Zrównoważone Zakupy (ESG) | ISO 20400 | P18, P19 | Kryteria ESG w wyborze i ocenie dostawców oraz gotowość na regulacje łańcucha dostaw (CSRD/ESRS, PPWR, EUDR - istotne m.in. dla branży spożywczej i opakowań). |
| Ludzie i Kompetencje | CIPS Global Standard - rozwój ludzi | P20, P21 | System rozwoju kompetencji osób kupujących (P20) oraz zasady postępowania i etyki w zakupach (P21). Pytania dotyczą systemu, nie oceny konkretnych osób. |
Od v12 dziewiąty wymiar opiera się na CIPS Global Standard w Zakupach i Łańcuchu Dostaw (v3.0, 2017, filar "Rozwój ludzi"). To analogia komunikacyjna z poziomami kompetencji CIPS, nie certyfikacja ani ocena zgodności ze standardem. Pytanie K3 (plany rozwoju kompetencji w 12 miesiącach) nie jest punktowane.
Poziomy wymiarów w raporcie mają charakter kierunkowy - każdy wymiar opiera się na 2 pytaniach punktowanych, więc pokazują, gdzie zacząć, a nie precyzyjny pomiar każdego obszaru.
Od v11 zrównoważone zakupy są pełnoprawnym wymiarem modelu (P18-P19, ISO 20400) - wcześniej ESG traktowałem jako ambicję poziomu 5. Zmiana odzwierciedla rzeczywistość rynkową: wymogi ESG i regulacje łańcucha dostaw trafiają do MŚP przez klientów sieciowych i eksportowych, niezależnie od tego, czy firma podlega im wprost.
Top 3 priorytety - jak powstaje ranking
Do rankingu Top 3 trafiają obszary z najniższą punktacją. Przy równej liczbie punktów o kolejności decyduje typowa dźwignia finansowa obszaru - np. kontrola zakupów poza ustalonymi dostawcami i regularność renegocjacji wyprzedzają czas procesu czy gotowość regulacyjną, bo w praktyce projektowej to one najszybciej przekładają się na wynik. Hierarchia dźwigni jest ekspercka i celowo prosta; realną hierarchię dla konkretnej firmy pokazuje dopiero analiza spendu na danych transakcyjnych.
Każda pozycja rankingu ma jeden z trzech trybów, zależny od Twojej odpowiedzi: "napraw" (obszar z danymi na poziomie 1-3 pkt - klasyczny priorytet z rekomendacją naprawczą), "najpierw zmierz" (odpowiedź "Nie wiem" lub brak odpowiedzi - rekomendacją jest pomiar, nie program naprawczy) oraz "do utrzymania" (obszar na poziomie 4-5 pkt). Ten trzeci tryb pojawia się w firmach o wysokiej dojrzałości: skoro trzy najniżej punktowane obszary mają 4-5 pkt, priorytetem nie jest naprawa, tylko obrona osiągniętego poziomu - i raport mówi to wprost, zamiast na siłę szukać problemów.
Od v11.5: w Top 3 trafia najwyżej jeden obszar ESG (P18 lub P19), żeby dwa pytania z jednego wymiaru nie wypychały tematów, które w MŚP częściej decydują o wyniku. Każda pozycja Top 3 ma też pytanie kontrolne - jedno konkretne pytanie, którym zarząd w kilka minut sprawdzi, czy hipoteza kalkulatora pasuje do firmy. Top 3 to hipotezy do weryfikacji, nie diagnoza.
Warunki płatności (P12) - dlaczego nie "skonto"
Do v11.4 pytanie P12 brzmiało "czy korzystasz ze skonta" i najwyżej punktowało odpowiedź "zawsze". To był błąd modelu: firmy handlowe i dystrybucyjne często świadomie finansują się długimi terminami u dostawców i dla nich skonto działa przeciwko płynności. Od v11.5 P12 mierzy, czy decyzja termin albo skonto jest policzona względem kosztu pieniądza - maksimum punktów dostaje spisana i przeglądana z finansami polityka, niezależnie od wybranego kierunku.
Punkt odniesienia
Z literatury modeli dojrzałości i praktyki projektowej: większość firm MŚP w pierwszym pomiarze plasuje się na poziomie 2-3. Poziomy 4-5 osiąga mniejszość organizacji, zwykle po kilku latach systematycznej transformacji. Kalkulator nie ma jeszcze na tyle dużej własnej próby, by publikować rozkład wyników - gdy ją zbierze, ta sekcja zostanie uzupełniona.
W tym celu kalkulator zapisuje zanonimizowane wyniki do celów statystycznych: poziom, punkty cząstkowe, branżę oraz przedziały wielkości - bez danych osobowych, dokładnych kwot i jakiegokolwiek powiązania z danymi z formularza kontaktowego. Wyniki grup mniejszych niż 10 firm nie będą publikowane.
2. Skąd widełki potencjału oszczędności
Kalkulator przypisuje każdemu poziomowi dojrzałości widełki procentowe liczone od wydatków adresowalnych (addressable spend) - czyli tej części zakupów, na którą funkcja zakupowa ma realny wpływ:
| Poziom dojrzałości | Potencjał min. | Potencjał śr. | Potencjał maks. |
|---|---|---|---|
| 1 - Reaktywny | 8,25% | 11,0% | 13,75% |
| 2 - Powtarzalny | 6,5% | 9,1% | 11,7% |
| 3 - Ustandaryzowany | 4,35% | 6,2% | 8,0% |
| 4 - Zarządzany | 2,1% | 3,8% | 5,1% |
| 5 - Excellence | 0,9% | 1,8% | 3,2% |
Wartości w tabeli są zaokrąglone do 0,1 p.p. dla czytelności. W obliczeniach kalkulator stosuje wartości dokładne, wynikające z kalibracji: poziom 3 - 4,35% / 6,1625% / 7,975%; poziom 4 - 2,125% / 3,825% / 5,1%; poziom 5 - 0,9% / 1,8% / 3,15%. Dlatego kwoty w raporcie mogą się minimalnie różnić od prostego przemnożenia wartości z tabeli.
Wzór kalibracji - skąd dokładnie te liczby
Widełki kalkulatora nie są wpisane ręcznie - wynikają z jednego wzoru:
widełki kalkulatora (realized) = widełki brutto z literatury (identified) × współczynnik realizacji poziomu
| Poziom | Widełki brutto (identified) | Wsp. realizacji | Widełki w kalkulatorze (realized) |
|---|---|---|---|
| 1 - Reaktywny | 15,0 / 20,0 / 25,0% | 0,55 | 8,25 / 11,0 / 13,75% |
| 2 - Powtarzalny | 10,0 / 14,0 / 18,0% | 0,65 | 6,5 / 9,1 / 11,7% |
| 3 - Ustandaryzowany | 6,0 / 8,5 / 11,0% | 0,725 | 4,35 / 6,1625 / 7,975% |
| 4 - Zarządzany | 2,5 / 4,5 / 6,0% | 0,85 | 2,125 / 3,825 / 5,1% |
| 5 - Excellence | 1,0 / 2,0 / 3,5% | 0,90 | 0,9 / 1,8 / 3,15% |
Współczynnik realizacji rośnie z dojrzałością celowo: organizacja reaktywna znajduje najwięcej na papierze, ale ma najmniejszą zdolność dowiezienia (brak danych, procesu i mandatu) - stąd u niej erozja identified → realized jest największa (45%), a u organizacji klasy excellence minimalna (10%). To spójne z literaturą savings identified vs savings realized (Provalido, WorldCC).
Uwaga kalibracyjna: na poziomach 1-3 wariant średni to dokładnie środek widełek brutto; na poziomach 4-5 wariant średni jest ustawiony zachowawczo, poniżej środka widełek - przy wysokiej dojrzałości wolę niedoszacować niż obiecać za dużo.
Wynik ważony i ciągłe widełki (od v10)
Obok wyniku prostego (suma punktów, równe wagi) raport pokazuje wynik ważony wpływem na oszczędności: każda odpowiedź jest mnożona przez typową dźwignię finansową obszaru, a wynik wyrażany jest w procentach maksimum. Wzór: wynik ważony = Σ(punkty × waga) / Σ(5 × waga), zakres 20-100%. Uwaga interpretacyjna: to wskaźnik pokrycia dźwigni oszczędności, nie procent dojrzałości - z konstrukcji wzoru nie schodzi poniżej 20% (minimum 1 pkt na pytanie), więc nie należy go czytać jak skali 0-100. Dojrzałość opisują wynik punktowy i progi ocen 1-5. Punktacja prosta i progi ocen pozostają bez zmian - poziomy 1-5 to etykieta komunikacyjna.
Wagi dźwigni (10 = największy typowy wpływ na oszczędności):
| Waga | Pytania |
|---|---|
| 10 | P4 - zakupy poza ustalonymi dostawcami |
| 9 | P8 - częstotliwość renegocjacji |
| 8 | P7 - zarządzanie bazą dostawców |
| 7 | P6 - monitoring cen, P14 - częstotliwość analiz |
| 6 | P10 - śledzenie TCO |
| 5 | P9 - umowy ramowe, P12 - warunki płatności (termin albo skonto) |
| 4 | P13 - dane zakupowe, P16 - ryzyko dostaw, P18 - kryteria ESG, P20 - kompetencje zespołu |
| 3 | P5 - czas procesu, P15 - KPI, P19 - regulacje łańcucha dostaw |
| 2 | P11 - jakość faktur, P17 - KSeF, P21 - zasady i etyka |
Kwoty w PLN liczone są z krzywej ciągłej. Mechanizm krok po kroku: parametr t = (1 − wynik ważony) / 0,8 (obcięty do przedziału 0-1; t = 0 przy komplecie najlepszych odpowiedzi, t = 1 przy najsłabszych), a widełki to liniowa interpolacja między kotwicami poziomu 5 (min 0,9% / śr. 1,8% / maks. 3,15%) i poziomu 1 (min 8,25% / śr. 11% / maks. 13,75%): procent = kotwica₅ + t × (kotwica₁ − kotwica₅). Wynik mnożony jest przez współczynnik branżowy (sekcja 4), a wariant maksymalny ma sufit 15%.
Tabela poziomów powyżej pokazuje więc wartości orientacyjne (kotwice i punkty pośrednie dawnej skali) - wartość dokładną dla Twojego profilu odpowiedzi liczy silnik z powyższego wzoru i to ją widzisz w raporcie. Dzięki temu jedna odpowiedź nie przesuwa kwot skokowo na granicy przedziału punktowego, a obszary o większej dźwigni realnie mocniej wpływają na szacunek.
Punktem wyjścia są przedziały raportowane w badaniach i praktyce projektowej firm doradczych oraz organizacji badawczych zakupów (m.in. McKinsey, PwC, Bain, The Hackett Group, Kloepfel, CIPS, CAPS Research, APQC). Wspólny mianownik tej literatury: organizacje o niskiej dojrzałości zakupowej identyfikują w pierwszych falach projektów oszczędności rzędu kilkunastu procent spendu adresowalnego, a im wyższa dojrzałość, tym mniejsza przestrzeń - na poziomie klasy world-class mówimy o pojedynczych procentach, głównie z innowacji i TCO, nie z prostych negocjacji.
Erozja wdrożeniowa - dlaczego moje liczby są niższe niż w folderach
W praktyce projektowej istotna część oszczędności zidentyfikowanych nigdy nie dociera do rachunku wyników: specyfikacje nie zostają zmienione, umowy niepodpisane, użytkownicy wracają do starych dostawców, ceny odbijają przy odnowieniu. To zjawisko jest dobrze opisane w literaturze zakupowej jako różnica między savings identified a savings realized.
Widełki w kalkulatorze są już pomniejszone o typową erozję wdrożeniową. Pokazuję więc nie to, co "da się znaleźć na papierze", ale ostrożny szacunek tego, co przeciętna organizacja jest w stanie faktycznie zrealizować. Dlatego moje maksimum dla poziomu 1 to 13,75%, a nie 20%, które zobaczysz w niejednej ofercie.
Horyzont i run-rate
Widełki dotyczą łącznego potencjału do zrealizowania w 24-36 miesięcy - tyle realnie trwa przejście przez główne kategorie spendu z pełnym cyklem: analiza, postępowanie, kontraktacja, wdrożenie. Wartość roczna (run-rate) w raporcie to potencjał łączny podzielony przez 3 - zachowawczo, po dolnej stronie.
3. Dlaczego "Nie wiem" liczy się jak najniższa ocena
Jeśli organizacja nie zna swojego poziomu maverick spend albo odsetka błędnych faktur, to z reguły znaczy, że go nie mierzy. A czego się nie mierzy, tym się nie zarządza. Dlatego "Nie wiem" i brak odpowiedzi punktuję jak najniższą ocenę - ta zasada jest zapowiedziana we wskazówce na starcie kalkulatora, niczego nie ukrywam.
Od wersji 9.4 opcja "Nie wiem" jest dostępna w każdym pytaniu punktowanym (P4-P19) - żeby uczciwa odpowiedź nigdy nie była trudniejsza niż zgadywanie. W raporcie odpowiedź bez danych jest opisana wprost jako "brak danych", a nie interpretacją najgorszej praktyki.
Jednocześnie "Nie wiem" bywa też odpowiedzią osoby, która po prostu nie siedzi w danych operacyjnych - np. prezesa. Dlatego kalkulator zlicza odpowiedzi bez danych i komunikuje pewność wyniku w trzech stopniach:
| Odpowiedzi "Nie wiem" / puste | Pewność wyniku | Jak czytać raport |
|---|---|---|
| 0-1 z 16 | Wysoka | Widełki są punktem wyjścia do planowania. |
| 2-3 z 16 | Umiarkowana | Widełki orientacyjne; najpierw uzupełnij pomiar w brakujących obszarach. |
| 4-7 z 16 | Niska | Najważniejszym wynikiem jest sama luka w danych. Pierwszy krok to diagnoza danych zakupowych, nie program oszczędnościowy - raport pokazuje wtedy przedział, bez wartości środkowej. |
| 8+ z 16 | Niska - bez kwot | Od v11.2 przy takiej luce pomiarowej kwoty w PLN nie są prezentowane w ogóle (na ekranie ani w mailu) - każda liczba byłaby zgadywaniem. Raport pokazuje plan pomiaru i zaprasza do powrotu po uzupełnieniu danych ("Zmień odpowiedzi i przelicz ponownie"). |
4. Korekta branżowa
Ten sam poziom dojrzałości daje różny potencjał procentowy w zależności od struktury spendu. Firma handlowa kupuje głównie towar do odsprzedaży - ceny są silnie rynkowe i negocjowane od zawsze, więc dźwignia procentowa jest niższa. Firma usługowa kupuje głównie zakupy pośrednie - historycznie najsłabiej zarządzany obszar, więc dźwignia jest wyższa. Kalkulator koryguje widełki mnożnikiem profilu branżowego:
| Branża | Korekta | Uzasadnienie |
|---|---|---|
| Produkcja | -5% | Przewaga materiałów bezpośrednich; kategorie dojrzałe cenowo, duża rola TCO i specyfikacji. |
| Dystrybucja | -15% | Towar handlowy; ceny rynkowe, cienkie marże, główny potencjał w indirect i logistyce. |
| Handel | -15% | Jak wyżej - zakup towaru jest core businessem i jest negocjowany od lat. |
| Usługi produkcyjne | 0% | Profil mieszany - bez korekty. |
| Usługi | +15% | Przewaga zakupów pośrednich i usług obcych - największa przestrzeń poprawy. |
| Branża specjalistyczna | 0% | Profil niestandardowy - bez korekty. |
Korekty są celowo zachowawcze (maks. ±15%), a górna granica widełek nigdy nie przekracza 15% spendu adresowalnego - niezależnie od kombinacji poziomu i branży.
5. Wskaźnik pomocniczy: spend na 1 FTE w zakupach
Z pytań o wydatki adresowalne (P1) i liczebność zespołu (P2, w przeliczeniu na pełne etaty - FTE) raport wylicza spend adresowalny przypadający na 1 FTE w zakupach - metrykę obciążenia funkcji raportowaną w benchmarkach procesowych (m.in. APQC, The Hackett Group jako spend per procurement FTE).
Przedziały interpretacji są orientacyjne, oparte na praktyce projektowej w firmach MŚP - nie stanowią normy. Bardzo wysoki spend na 1 FTE zwykle oznacza funkcję czysto transakcyjną, której trudno podnosić dojrzałość bez automatyzacji lub zasobów; niski - zakupy rozproszone po innych rolach albo niewykorzystaną przestrzeń na pracę strategiczną. Interpretacja zawsze zależy od branży i zakresu obowiązków zespołu.
6. Źródła
Widełki i logika modelu zostały skalibrowane na podstawie publicznie dostępnych badań i benchmarków oraz mojego kilkunastoletniego doświadczenia projektowego w zakupach (praktyka konsultingowa i zarządzanie funkcją zakupów):
- The Hackett Group - coroczne benchmarki funkcji zakupowej (world-class vs. peer group)
- McKinsey & Company oraz Bain & Company - publikacje o purchasing excellence i transformacji zakupów
- PwC i Kloepfel Consulting - dane projektowe o stopach oszczędności w programach zakupowych, w tym w segmencie MŚP
- CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply) - standardy dojrzałości i dobrych praktyk
- CAPS Research i APQC - metryki porównawcze procesów zakupowych (m.in. koszt funkcji, cykle procesu, struktura spendu)
- Struktura ISO Annex SL - wspólny szkielet wymagań systemów zarządzania (klauzule 4-10)
Konkretne liczby, na których opiera się kalibracja
Poniżej tezy modelu z przypisanymi, weryfikowalnymi liczbami. Tam, gdzie źródła się różnią, przyjmuję konserwatywnie dolne wartości. Część pełnych raportów (Hackett, APQC) jest płatna - wtedy podaję publicznie dostępne omówienie.
| Teza w kalkulatorze | Źródło (rok) | Liczba |
|---|---|---|
| Niska dojrzałość: duży potencjał pierwszych fal sourcingu | McKinsey, „Beyond procurement: Transforming indirect spending in retail" (2018) | programy redukcji kosztów pośrednich sięgają 10-15% rocznego indirect spend; moje widełki poziomu 1 (8,25-13,75%) mieszczą się poniżej i wewnątrz tego zakresu |
| Transformacja zakupowa vs. business as usual | McKinsey, „Aim higher and move faster for successful procurement-led transformation" (2025) | transformacje celują w 15-30% w 2 lata, praca bieżąca daje 3-5% rocznie |
| World-class: mały pozostały potencjał (poziom 5: 0,9-3,15%) | The Hackett Group, world-class benchmarks (2006, omówienie: Supply & Demand Chain Executive) | typowe firmy redukują koszty o 1,7% rocznie, world-class ok. 4%; nowsze edycje (2025): liderzy generują 2× wyższe oszczędności jako % spendu niż peer group |
| Erozja wdrożeniowa (widełki liczone po erozji) | Provalido, „The Great Procurement Savings Black Hole" (2025); IACCM/WorldCC (2012) | zidentyfikowane oszczędności topnieją o 30-40% przed realizacją; słabe zarządzanie kontraktami kosztuje średnio równowartość ~9% rocznych przychodów |
| Maverick spend (P4) niszczy wynegocjowane warunki | The Hackett Group, „User Experience and Maverick Spend Study" (2019) | zakupy poza kontraktem pochłaniają do 16% wynegocjowanych oszczędności; w publikacjach branżowych cytowane 10-20% utraconych zakładanych oszczędności |
| Spend na 1 FTE (wskaźnik pomocniczy) | APQC, Open Standards Benchmarking - „Key Procurement Benchmarks" (2019) | mediana ok. 175,6 FTE zakupowych na 1 mld USD zakupów (≈5,7 mln USD spendu na 1 FTE; dane dla dystrybucji/transportu - pełne przekroje branżowe w płatnej bazie APQC) |
| Warunki płatności (P12): skonto i termin to ta sama decyzja o kapitale obrotowym | wzór kosztu kredytu kupieckiego (m.in. AccountingTools, 2026) | warunki 2/10 net 30 odpowiadają ~36,7% w skali roku (2%/98% × 360/20). Niuans working capital: skonto opłaca się, gdy implikowana stopa przewyższa koszt kapitału firmy - przy drogim finansowaniu "zawsze" nie musi być optimum. P12 mierzy więc świadome zarządzanie tą dźwignią (policzenie i decyzja), nie sam odsetek wykorzystanych skont |
Kalkulator nie jest produktem ani publikacją żadnej z wymienionych organizacji - nazwy służą wskazaniu źródeł kalibracji przedziałów. Gdy narzędzie zbierze własną próbę (min. 10 firm w grupie), ta sekcja zostanie uzupełniona o dane własne.
7. Ograniczenia - co ten kalkulator, a czego nie
- To narzędzie przesiewowe oparte na samoocenie, nie audyt. Wynik jest tak dobry, jak szczerość odpowiedzi.
- Wynik punktowy (suma i ocena 1-5) traktuje wszystkie pytania równo - to celowe uproszczenie komunikacyjne. Widełki oszczędności w PLN liczy natomiast wynik ważony ekspercką hierarchią dźwigni finansowej (sekcja 2), a ta sama hierarchia rozstrzyga remisy w Top 3. Hierarchia wag jest ekspercka i celowo prosta; realną hierarchię dźwigni pokazuje dopiero analiza spendu na danych transakcyjnych. Krótko: kalkulator mówi, gdzie patrzeć - audyt mówi, ile to warte.
- Widełki oszczędności to szacunek statystyczny dla organizacji o podobnym profilu - nie prognoza dla Twojej firmy. Rzetelną wycenę potencjału daje dopiero analiza spendu na danych transakcyjnych.
- 18 pytań nie pokrywa całej funkcji zakupowej (np. zakupów inwestycyjnych czy rozwoju dostawców) - pokrywa obszary, które w praktyce najczęściej decydują o wyniku.
- Wyniki służą orientacyjnej ocenie potencjału i priorytetów. Decyzje biznesowe warto podejmować po rozmowie i weryfikacji na danych.